POLAR TEAM APP - Výkonný nástroj pro týmový trénink

Aplikace POLAR TEAM (pro iPad) = zdarma

Vysílač POLAR H10 BT Smart = 1.990,- Kč / kus
polarteam_beautyshot.gif, 31kB

polarteam_icon.gif, 36kB POLAR TEAM APP je spolehlivý systém měření zátěže trénovaných jedinců v reálném čase. Je speciálně určen pro trénink týmových sálových a halových sportů. Skládá se z aplikace iPad a kompatibilních vysílačů tepové frekvence Polar H10 (dosah signálu Bluetooth Smart = 30 metrů).

Polar Team app v reálném čase ukazuje na obrazovce přesné aktuální hodnoty tepové frekvence všech členů týmu, kteří právě trénují. Aplikaci můžete využít pro mnoho sálových sportů: florbal, basketbal, volejbal, lední hokej apod. Nabízí optimální řešení také pro rehabilitační pracovníky a lékaře pracující s větší skupinou osob najednou. S přesnými a objektivními údaji o tepové frekvenci můžete daleko lépe vést svůj tým. Uvidíte, kdo je unavený, kdo potřebuje zapracovat na kondici a kdo má naopak energie ještě dostatek. Můžete mezi sebou jednotlivé hráče porovnávat, zobrazit si jejich křivky či průměry měřených hodnot. Motivujte své svěřence tím, že jim budete ukazovat jejich aktuální výkon během tréninku. Po tréninku aplikace Polar Team zobrazí objektivní údaje o výkonu hráčů a pošle souhrnnou zprávu hráčům i trenérům. S využitím těchto údajů můžete dokonaleji naplánovat další tréninky. S pomocí této aplikace můžete ze svého družstva udělat tým s nejlepší kondicí v celé lize!

Parametry systému POLAR TEAM APP:

Jednoduchá práce s aplikací:

1.
1_polarteam_manageplayers.gif, 19kB Vytvořte si v aplikaci vlastní tým, přidejte do něj hráče a každému hráči přiřaďte snímač tepové frekvence. Prostudujte si základy tréninku podle tepové frekvence.
2.
2_polarteam_wholeteam.gif, 41kB Sledujte tepovou frekvenci členů svého týmu na obrazovce v reálném čase (v počtu tepů za minutu, v procentech z maximální tepové frekvence a podle cílové tréninkové zóny). Můžete sledovat až 40 hráčů naráz. Poklepáním na konkrétního hráče na obrazovce si otevřete aktuální statistiku nebo můžete porovnat více hráčů. Můžete také třídit údaje svých svěřenců podle zvolených kritérií. Motivujte své hráče tím, že jim ukážete jejich výkon přímo během tréninku.
3.
3_polarteam_playerstatistics.gif, 43kB Po tréninku si prohlédněte objektivní údaje o výkonu celého týmu i každého z hráčů jednotlivě (na základě průměrné a maximální tepové frekvence během tréninku, spotřeby kalorií, celkové doby v jednotlivých tréninkových zónách, křivky tepové frekvence a týdenního přehledu tréninků). Všímejte si rozdílů a informací využívejte pro lepší plánování další práce s týmem. Na domovské stránce aplikace si pro svůj tým můžete také prohlédnout týdenní tréninkovou statistiku.
4.
4_polarteam_teamsummary.gif, 41kB Po tréninku můžete zaslat emailem souhrnné údaje o výkonu týmu svým trenérským kolegům. Každý hráč může dostat svůj osobní přehled ve formě snadno čitelného pdf souboru.